Logo Alliance Française

Запрошуємо всіх бажаючих на інтенсивний курс французької мови, який проходитиме за участю викладача із Франції!

Інтенсивний курс французької мови – це прекрасна можливість почати вивчати французьку мову або поліпшити свій рівень. Динамічні заняття з досвідченими вчителями.  Ви подолаєте мовний бар’єр, удосконалите знання граматики, збагатите словниковий запас та покращите свій рівень володіння французькою мовою.

У сучасному світі немає місця для тривалих перепочинків. Щоб досягти успіху, необхідно постійно розвиватися і вдосконалювати вже набуті навички. І вивчення французької мови не є винятком. Результат повинен бути помітний у найкоротший період часу. Якщо ви бажаєте вивчити французьку в стислий період, досягнувши такого ж результату, як і при тривалому навчанні, ваш вибір – інтенсивні курси французької в Альянс Франсез м.Харкова. Головна відмінність інтенсивного курсу французької мови від стандартної програми навчання полягає не лише у значній економії часу, але і у високій ефективності. Відвідуючи  до 5 занять на тиждень, ви максимально занурюєтеся в франкомовне середовище. Це дозволяє постійно слухати іноземну мову, спілкуватися французькою з іншими учнями і викладачем, а також краще опановувати лексику.

Крім цього, інтенсивний курс французької мови може стати гарним поштовхом до подальшого вивчення мови!

Курси французької мови у Харкові в  Альянс Франсез м.Харкова допоможуть Вам скласти іспити DELF та DALF (або TEF) та підготуватися до навчання у Франції!

Кому підійдуть інтенсивні курси:

 • Ви збираєтеся змінити роботу і розумієте, що знання французької стане суттєвою перевагою;
 • Ви хочете освіжити знання, щоб відчути себе впевнено під час спілкування;
 • Вам потрібно підготуватися до іспиту, але тестування показало, що необхідно підтягнути рівень мови;
 • Ви відмінно виконуєте завдання в підручнику, але коли доходить до розмови, ви розгублюєтеся і вважаєте за краще слухати.

Хороші новини: інтенсивний курс французької в Харкові допоможе:

 • згадати і структурувати знання;
 • розговоритися;
 • зануритися в середовище і виходити з заняття, «думаючи французькою»;
 • набути знань, необхідних для конкретної мети, наприклад, не загубитися за кордоном, виглядати впевнено на співбесіді тощо.​

Максимум розмовної практики на занятті

Оптимальне співвідношення роботи на занятті і домашніх завдань дозволяє зробити акцент на розвиток комунікативних навичок і практику взаємодії в ситуаціях максимально наближених до реальних.

Зручний графік проведення занять

Заняття проводяться п’ять раз на тиждень, а значить ви повністю занурюєтеся в вивчення мови і практично постійно використовуєте її на практиці.

Тривалість одного заняття – 2  години , що дозволяє не просто прокачати розмовні навички, а й приділити належну увагу всім іншим аспектам: лексиці, граматиці і вимові.

З нами Ви можете займатися дистанційно або в приміщенні Альянс Франсез м.Харкова

Невелика кількість студентів в групі

Кількість студентів в групі не перевищує 10 осіб, що дозволяє викладачеві приділити достатньо уваги кожному і надати індивідуальні рекомендації.

Інтенсивний курс французької мови проходитиме за участю викладача із Франції !

Завітайте на курси  французької мови в Альянс Франсез м.Харкова!

Щоб дізнатись більше, ви можете зв’язатися з нами за номером (+380) 099 287 5619), або написати нам повідомлення.

Цілі

В стислий період:

 • подолати мовний бар’єр;
 • удосконалити знання граматики;
 • збагатити словниковий запас;
 • покращити свій рівень володіння французькою мовою

В Альянс Франсез м.Харкова працюють  викладачі-носії мови, а також  українські викладачі, які пройшли численні навчальні курси. Навчання проводиться у невеликих групах (максимум 10 слухачів, зазвичай 7-8 слухачів) у класах, обладнаних якісним мультимедійним обладнанням. Ми працюємо з підручниками, нещодавно виданими у Франції (Le nouvel Edito, Alter-Ego +), щоб завжди гарантувати актуальність курсів!

Коротко про програми

 • заняття з носієм мови;
 • оптимальне співвідношення роботи на занятті і домашніх завдань;
 • акцент на розвиток комунікативних навичок;
 • практика взаємодії в ситуаціях максимально наближених до реальних

Якщо ви бажаєте вивчити французьку в стислий період, досягнувши такого ж результату, як і при тривалому навчанні, ваш вибір – інтенсивні курси французької в Альянс Франсез м.Харкова.

Модуль 30 год (2 тижня)

Різний час і дні залежно від рівня. Зверніться до наших адміністраторів

Група 3-10 осіб

2 тижня = 30 годин = 20 занять – 3500 грн

Будьте в курсі новин Альянсу