Logo Alliance Française

Ви бажаєте вивчати французьку мову у дружньому оточенні, з викладачами вищого рівнянайкращому франкомовному центрі Харкова? Завітайте на курси  французької мови в Альянс Франсез м.Харкова!

Наші курси охоплюють вивчення французької мови, незалежно від вашого рівня, починаючи з рівня початківця (рівень А1), закінчуючи досвідченим (рівень С1). Ми пропонуємо інтенсивні та стандартні  курси, вдень та ввечері.

Курси французької мови у Харкові в  Альянс Франсез м.Харкова допоможуть Вам скласти іспити DELF та DALF (або TEF) та підготуватися до навчання у Франції!

Ми пропонуємо заняття в приміщенні  Альянс Франсез м.Харкова, або дистанційно через Zoom. Таким чином, наші курси адаптуються до Вашого ритму життя та до нових санітарних умов!

Ми відкриваємо групи цілий рік, тож не вагайтеся та реєструйтеся якомога швидше!

Наші курси призначені допомогти Вам відкрити французьку мову від основ до найвищих рівнів володіння.

Наші курси французької мови у Харкові мають комунікативний підхід: з перших занять ви навчитеся розмовляти та писати на французькій мові; вправи на розуміння мовлення, взяті з повсякденного життя.

Французька мова, яку викладають на курсах Альянс Франсез м.Харкова, є безперечно сучасною, адаптованою для активних людей, які бажають вивчити французьку мову для навчання, подорожей чи роботи.

Окрім мови, ви відкриєте для себе французьку культуру і зможете підготуватися (до іспитів DELF та DALF (і TEF!)

В Альянс Франсез м.Харкова працюють викладачі-носії мови, а також українські викладачі, які пройшли численні навчальні курси.

Навчання проводиться в невеликих групах (максимум 10 слухачів, зазвичай 7-8 слухачів)  у класах, обладнаних якісним мультимедійним обладнанням.

Ми працюємо з підручниками, нещодавно виданими у Франції (Le nouvel Edito, Alter-Ego +), щоб завжди гарантувати актуальність курсів!

Щоб дізнатись більше, ви можете зв’язатися з нами за номером (+380) 099 287 5619), або написати нам повідомлення.

Цілі

Цей курс призначений допомогти Вам відкрити французьку мову від початку до найвищого рівня

Ці курси мають комунікативний підхід: з перших уроків ви навчитеся розмовляти та писати на французькій мові, будете виконувати вправи на розуміння, взятими з повсякденного життя. Французька мова, яку викладають на курсах в Альянс Франсез м.Харкова,є безперечно сучасною, адаптованою для активних людей, які бажають вивчити французьку мову для навчання, подорожей чи роботи. Окрім мови, ви відкриєте для себе французьку культуру і зможете підготуватися (до іспитів DELF та DALF (і TEF!)

В Альянс Франсез м.Харкова працюють  викладачі-носії мови, а також  українські викладачі, які пройшли численні навчальні курси. Навчання проводиться у невеликих групах (максимум 10 слухачів, зазвичай 7-8 слухачів) у класах, обладнаних якісним мультимедійним обладнанням. Ми працюємо з підручниками, нещодавно виданими у Франції (Le nouvel Edito, Alter-Ego +), щоб завжди гарантувати актуальність курсів!

Коротко про програми

Наші програми навчання відповідають Загальноєвропейської рекомендаціям з мовної освіти (CECER): від рівня А1 до рівня С2 ви будете прогресувати у всіх мовних навичках темпом групи.

Вивчення французької мови – справжній плюс у вашій професійній кар’єрі. Щоб дізнатися, для чого вам потрібна французька мова,завітайте на нашу сторінку, яка присвячена цій темі!

На курсах Альянс Франсез м. Харкова навчайтеся за вашим власним розкладом, в приміщеннях Альянс Франсез, або вдома!

Стандартний курс : 2 рази на тиждень по 90 хвилин

Різний час і дні залежно від рівня. Зверніться до наших адміністраторів

Група 3-10 осіб

2,5 місяця = 30 годин = 20 занять = 3500 грн

175 грн / заняття

 

Ви хочете отримати більше інформації?

Зв'яжіться з нами

Зареєструйтеся зараз і насолоджуйтесь найкращими курсами французької мови у Харкові!

Зареєструватися на курси французької мови в Альянс Франсез м. Харкова!

Будьте в курсі новин Альянсу