Logo Alliance Française

Для дітей віком від 5-и до 11 років, Альянс Франсез пропонує курси французької мови для всіх рівнів : від початківця до рівня В1. З нашою командою професійних та  мотивованих викладачів, ми пропонуємо жваві, цікаві, яскраві курси для Вашої дитини, щоб відкрити нову мову, новий світ, нову культуру! 

На курсах французької мови для дітей в Альянс Франсез м. Харкова Ваша дитина вивчить всі аспекти французької мови граючи, без особливих зусиль:

Курси французької мови для дітей в Альянс франсез працюють як в приміщенні Альянс франсез так і дистанційно. Яку б формулу Ви не вибрали, ми гарантуємо нашим учням найкращий педагогічний підхід і швидкий прогрес у вивченні французької мови!

Завдяки спеціально підібраним підручникам, з урахуванням рівня та віку дитини (Les Loustics), діти крок за кроком прогресують, регулярно повторюючи новий навчальний матеріал, використовуючи його в ситуаціях, що максимально наближені до реального життя. Через гру, через пісні, фізичні вправи, діти засвоюють нову лексику, нові засоби мовлення. Французька мова поступово стає новим інструментом комунікації.

На курсах французької мови для дітей  в Альянс франсез м. Харкова, Ваші діти готуються до отримання  міжнародного диплому DELF Prim; ці іспити є додатковою мотивацією, адже діти готуються до складання іспитів DELF, необхідних для вступу до університету у Франції.

Наші викладачі, носії французької мови або українські, завжди готові запропонувати дітям нові заходи, щоб мотивувати їх. Наші викладачі регулярно проходять навчання  у Києві або у Франції  щоб відкрити для себе освітні та технічні інновації, щоб якнайкраще відповідати вимогам наших студентів.

Щоб дізнатись більше, ви можете зв’язатися з нами за номером (+380) 099 287 5619), або написати нам повідомлення.

Цілі

– навчити вашу дитину розмовляти та читати французькою
– підготувати її для першого іспиту DELF Prim
– навіяти бажання вчити іноземну мову

Вивчення французької мови у грайливій формі
Досвідчені викладачі, підготовлені до роботи з дітьми

Коротко про програми

– ми вчимо у розважальній манері
– дитина вчить французьку за темами, що цікавлять її у цьому віці

Вивчення французької мови з дитинства – це найкращий спосіб прирівняти її до рідної мови. Навчаючись в АФ, дитина не тільки вчить мову, але й пізнає світ.

Групи дітей з 4 до 6 років та з 7 до 10 років.

2 рази на тиждень / 1 година

3-7 осіб

2 місяці = 20 годин  = 20 занять-  – 2800,00 грн

S'inscrire à ce cursus

Будьте в курсі новин Альянсу