Logo Alliance Française

Діяльність автономних асоціацій Альянс Франсез в Україні підтримують та координують Міністерство закордонних справ Франції та Паризька фундація Альянс Франсез.

Альянс Франсез виконує наступні завдання:

Займається післядипломною підготовкою викладачів, співробітників медіатек та адміністративного персоналу;

· Забезпечує освітними матеріалами та матеріалами про культуру Франції;

· Організує роботи центрів зі складання іспитів DELF- DALF- TEF-TEFAQ;

· Забезпечує інформацією про сучасну Францію;

· Надає інформацію про навчання у Франції;

· Сприяє культурному обміну та розвитку культурного надбання.

Альянс Франсез в Україні пропонують увесь спектр культурних заходів, присвячених французькій мові та франкомовній культури, які проводяться у співпраці з Французьким інститутом в Україні.

Вивчення французької мови в Альянс Франсез відбувається під керівництвом викладачів, які пройшли спеціальну підготовку з викладання мови як іноземної та зареєстровані у Європейській базі з викладання мов (CECRL).

Офіційне відкриття Альянс франсез м. Харкова відбулося 3 червня 2015. Керівником харківського представництва фундації «Альянс Франсез» став Володимир Степанович Пономаренко, ректор Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця. Він висловив надію, що діяльність «Альянс Франсез» сприятиме подальшій євроінтеграції України як одного з основних напрямків державної політики країни.

«Вивчення французької мови викликає все більше зацікавлює жителей Харкова. Сюди може прийти будь-хтовід студента до пенсіонера — щоб вивчати французьку мову, дізнаватися більше про культуру Франції. Можна обрати курс, який цікавить саме вас: від розмовних експрес-курсів до вузькопрофесійних. В арсеналі медіатеки «Альянс Франсез» є маса книг, відеоматеріалів, а викладати будуть як французькі фахівці, так і харківські. Також передбачаємо реалізацію безлічі культурних проєктів».

Ключові цифри

800

Альянс Франсез у світі

20 000

Культурних зходів щороку

550 000

студентів щороку

6

Альянс Франсез в Україні

Наші контактні дані

Альянс Франсез - Харкова

Відкриття

  • з понеділка по п'ятницю: з 11.00 до 18.00
  • субота/неділя: вихідні
Formulaire en ligne

Чому вибирають Альянс Франсез?

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Альянс Франсез м. Харкова — це команда жвавих вмотивованих професіоналів, що постійно вдосконялюються

Команда

Пропонується ціле різноманіття курсів для будь-якого віку та рівня враховуючи ваші потреби: в приміщенні та онлайн, індивідуальні та групові заняття

Варіативність

Культурні заходи протягом всього року, націлені на відкриття неймовірної французької культури та практику французької мови

Культура

Альянс Франсез м. Харкова тісно співпрацює з Посольством та Французьким Інститутом в Україні

Визнання

Будьте в курсі новин Альянсу