Logo Alliance Française

Дивувати українського глядача з кожним роком стає все складніше, але ми спробуємо це зробити у вісімнадцятий раз! Чекайте на сміливу, вимогливу, і водночас ігрову програму, яка віддзеркалюватиме сучасну французьку та франко-українську творчість, а також дозволить поринути в неймовірний світ життя по-французьки!

«Французька весна» — це щорічний фестиваль, який Альянс Франсез організовує із Французьким інститутом в Україні та Посольством Франції в Україні з 2004 року і який щорічно охоплює близько десяти міст України завдяки співпраці із місцевими дотичними до французьких сфер діяльності та франкофонними партнерами.

За 17 років свого існування фестиваль став однією з головних культурних подій України й щосезону збирає навколо себе 50 000 відвідувачів та близько ста партнерів — державних та приватних, французьких та українських.

Програма фестивалю “Французька весна 2021”


Фестиваль традиційно включає різноманітну кінопрограму (Фестиваль допрем’єрних показів, ретроспективи і нічний марафон короткометражного кіно «Довга ніч короткого метра», зустрічі з майстрами французького кіномистецтва), театральні вистави, концерти музичних колективів, художні виставки тощо.

До зустрічі на «Французькій весні 2021»!

Будьте в курсі новин Альянсу