Logo Alliance Française

Діяльність автономних Асоціацій Альянс Франсез в Україні підтримується та координується Міністерством закордонних справ Франції та Паризькою фундацією Альянс Франсез.

Альянс Франсез м. Харкова виконує наступні завдання:

· Займається післядипломною освітою викладачів французької мови, співробітників медіатек та адміністративного персоналу;

· Забезпечує навчальними програмами та інформаційними ресурсами щодо культури та традицій Франції;

· Організує роботу центру зі складання міжнародних іспитів DELF- DALF- TEF-TEFAQ;

· Надає інформацію про сучасну Францію;

· про навчання у Франції;

· Сприяє культурному розвитку та обміну культурного надбання.

Альянс Франсез в Україні пропонують увесь спектр культурних заходів, присвячених французькій мові та франкомовній культури, які проводяться у співпраці з Французьким інститутом в Україні.

Вивчення французької мови в Альянс Франсез відбувається під керівництвом викладачів, які пройшли спеціальну підготовку з викладання французької мови як іноземної та зареєстровані у Європейській базі данних з викладання іноземних мов (CECRL).

Офіційне відкриття Альянс франсез м. Харкова відбулося 3 червня 2015. Керівником харківського представництва фундації «Альянс Франсез» став Володимир Степанович Пономаренко, ректор Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця. Він висловив надію, що діяльність «Альянс Франсез» сприятиме подальшій євроінтеграції України як одного з основних напрямків державної політики країни.

24 березня 2021 президентом Альянс Франсез м. Харкова було обрано Володимира Єгоровича Єрмаченко, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця.

«Вивчення французької мови викликає все більшу зацікавленість у мешканців Харкова. До нас може прийти будь-хто — від студента до пенсіонера — щоб вивчати французьку мову та  дізнаватися більше про культуру Франції. Можна обрати курс, який зацікавить саме вас: від розмовних експрес-курсів до вузько-професійних. В арсеналі медіатеки Альянс Франсез є багато книжок, відеоматеріалів, а викладають як французькі так і українські фахівці. Також передбачаємо реалізацію безлічі культурних проектів.».

Ключові цифри

800

Альянс Франсез у світі

20 000

Культурних зходів щороку

550 000

студентів щороку

6

Альянс Франсез в Україні

Наші контактні дані

Альянс Франсез - Харкова

Відкриття

  • з понеділка по п'ятницю: з 11.00 до 18.00
  • субота/неділя: вихідні

Чому вибирають Альянс Франсез?

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Альянс Франсез м. Харкова — це команда жвавих вмотивованих професіоналів, що постійно вдосконялюються

Команда

Пропонується ціле різноманіття курсів для будь-якого віку та рівня враховуючи ваші потреби: в приміщенні та онлайн, індивідуальні та групові заняття

Варіативність

Культурні заходи протягом всього року, націлені на відкриття неймовірної французької культури та практику французької мови

Культура

Альянс Франсез м. Харкова тісно співпрацює з Посольством та Французьким Інститутом в Україні

Визнання

Будьте в курсі новин Альянсу