Майстер-клас «Вчи французьку граючи» з Леа Гаре

15 червня о 11.30 та 14.00
у Альянс Франсез м.Харкова

Вхід вільний за реєстрацією

УВАГА! Запис на 14.00 вже закінчено! Триває запис на 11.30!

Запис обов'язковий тут

Майстер-клас з Леа де Гаре, акторкою та співзасновницею театру Night Train Theatre Company, колишнім викладачем французької у Кембриджі.

ОПИС МАЙСТЕР-КЛАСУ

Як і в українській мові, французьке дієслово «jouer» (грати) позначає одночасно і «давати перфоманс у якості актора/акторки» та «забавлятися». Це саме те, що роблять учасники майстер-класу Леа: одягають свій костюм актора та вчать французьку, бавлячись. Майстер-клас проходить повністю на французькій мові, адаптованій до рівня учасників.

1. РОЗІГРІВ (тіло та голос)

Ми розігріваємо тіло, асоціюючи французькі слова з частинами тіла та нашими діями. Потім ми розігріваємо голос, використовуючи французькі фонеми.

2.  ІГРИ орієнтовані на вивчення мови

Ми граємо за допомогою різноманітних театральних вправ, практикуючи французьку.

3. Імпровізації та рольові ігри

Ціль цієї частини6 додати учасника впевненості на сцені, збільшити їх словниковий запас за допомогою вправ на імпровізацію, використовуючи різні предмети та щоденні ситуації.

Про аніматорку майстер-класу Леа де Гаре

Леа де Гаре була лектором у Кембриджському університеті а рамках співробітництва з Ecole Normale Supérieure Ліону. Там вона закохалася у британський театр і з того часу займається науковою роботою на цю тему, продовжуючи працювати як вчиталь та як акторка. Вона грала у короткометражних фільмах та різних спектаклях (наприклад, грала роль Кетрін у «Генріх V» за Шекспіром). У 2017 стала спів-засновницею театру Night Train Theatre Company спільно з трьома артистами, яких зустріла у Кембриджі. Остання адаптація цього театру – «Маклена» за твором М.Куліша «Маклена Ґраса».

Поделиться: